Impregnat do plecaków i namiotów

Impregnat do placeków, toreb i namiotów marki SPURE to nowej generacji preparat w sprayu, który tworzy na przedmiotach niewidzialną powłokę ochronną. Impregnat skutecznie chroni plecaki i namioty przed działaniem wody, śniegu, promieni UV oraz różnego rodzaju zabrudzeń. Specjalnie zaprojektowana formuła chroni kolory tkanin przed blaknięciem oraz podtrzymuje właściwości wodoodporne materiałów technicznych.

Impregnat skutecznie zabezpiecza przed wodą, śniegiem, działaniem promieni UV, błotem i innymi zabrudzeniami:
– plecaki
– torby
– namioty, parasole, markizy
– futerały i etui na sprzęt sportowy i turystyczny

Przedmioty powinny być czyste i suche przed przystąpieniem do impregnacji. Wstrząsnąć kilkanaście razy impregnatem w pozycji pionowej. Trzymając produkt w odległości ok. 25 cm od przedmiotu, rozpylać krótkimi seriami, aby dokładnie pokryć powierzchnię. Pozostawić do wyschnięcia na ok. 30 minut. Jeżeli plecak lub namiot jest impregnowany po raz pierwszy, należy nałożyć impregnat trzykrotnie ( w odstępach co 10 minut). W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów przedmioty należy impregnować raz w tygodniu.

Produkt w aerozolu jest bardzo łatwy do nałożenia na tkaniny namiotu oraz zapewnia równomierną aplikację (bez plam i ściekania). Dodatkowo zapewnia ochronę przed UV, co zabezpiecza barwę tkaniny oraz wydłuża żywotność materiałów.